Tisza News


Парубій з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ обговорили стратегію майбутньої співпраці


КИЇВ. 19 січня. УНН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі під час зустрічі обговорили, поміж іншого, стратегію співпраці з організацією у 2018 році. Про це сказав спікер парламенту під час спільного брифінгу з Церетелі, передає УНН.

“Під час розмови ми проговорили і ту підтримку, яку надає парламентська асамблея ОБСЄ Україні в найбільш важкі для нас часи, і обмінялися думками стосовно того, якою має бути наша майбутня стратегія в найближчому періоді і під час нашої співпраці у 2018 році”, — сказав він.

Парубій зазначив,що ключовими для української сторони залишаються питання припинення вогню, виведення російських військ і всіх збройних сил формувань з території України і відновлення Українсько-російського кордону.

“Я зазначив, що для нас залишаються ключовими моментами — це широкомасштабне припинення вогню, виведення російських військ і всіх збройних сил формувань найманців Російської Федерації з території України і відновлення над Українсько-російським кордоном українськими військами”, — зазначив парубій.

Нагадаємо, попри те, що закон про реінтеграцію Донбасу був прийнятий у редакції комітету, Президент, найімовірніше, не буде накладати на нього вето. Таку думку під час брифінгу висловив спікер парламенту Андрій Парубій.

УНН
2018.01.19. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »