Tisza News


"Ми не хочемо, щоб те ж сталося і з нами": Трамп прокоментував міграційну кризу в Європі


18-06-2018. Президент США зазначив, що в своїй міграційній політиці Європа припустилася "великої помилки"

Президент США Дональд Трамп відреагував на назріваючу міграційну кризу в Євросоюзі, вказавши на те, що правляча коаліція канцлера Німеччини Ангели Меркель опинилася під ударом через суперечку з головою МВС країни щодо майбутнього міграційної політики Німеччини.


"Народ Німеччини повертається проти свого керівництва, оскільки міграція розгойдує і без того крихку берлінську коаліцію. Злочинність в Німеччині йде вгору. Велика помилка всієї Європи, яка впустила мільйони людей, так насильно змінивших культуру (Європи – Ред.)!" – написав Трамп в своєму Twitter.

Президент США, відомий своїм послідовним протекціоністським курсом як в питаннях зовнішньої торгівлі, так і в питаннях міграційної політики, зазначив, що не хоче, щоб США стикалися з подібними проблемами.

"Ми не хочемо, щоб з нами сталося те, що відбувається з імміграцією в Європі!" – підкреслив Трамп.0_16

0_16

Разом з тим, як повідомлялося, канцлер Німеччини вже заявила про те, що згодна з політикою свого міністра. Предметом суперечок Зеехофера з Меркель вже тривалий час є політика щодо мігрантів з країн Азії та Африки. Міністр вважає, що вона повинна бути значно жорсткішою.

Тим часом, в суперечці між канцлером Німеччини Ангелою Меркель і міністром внутрішніх справ Хорстом Зеегофером щодо міграційної політики німці підтримують жорстку позицію голови МВС.

Раніше повідомлялося, що Ангела Меркель має намір скликати спеціальний саміт з країнами, які найбільше постраждали від кризи біженців. І, хоча речник німецького уряду Штеффен Зайберт на своїй сторінці в соцмережі Twitter спростував цю інформацію, недавні заяви Меркель знову наводять на подібні припущення про майбутній саміт.

Тим часом кількість людей, що прибувають до Німеччини в розрахунку на отримання притулку, знижується другий рік поспіль, про це повідомило МВС країни.

Фото: AFP2018.06.18. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »