Tisza News


У пункті пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" відновили "провалену" реконструкцію


16-01-2019. У пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» відновили реконструкцію. Новий термінал та ремонт смуг коштуватиме 80 мільйонів гривень. Натомість ті, хто кордон перетинає, скаржаться на відсутність елементарного – вбиралень

Нове дорожнє покритя, бруківка, термінал для проходження митного контролю з`являться восени 2019 у пункті пропуску "Ужгород- Вишнє Нємецке" . Тут відновили реконструкцію.

Шість років тому ЄС виділив кошти на реконструкцію кількох КПП на кордоні України; 4 млн євро мали піти на пункт пропуску "Ужгород".

У 2103 розпочали ремонт, а фінішувати обіцяли за 33 місяці. ДФС через підрядників за 6 років змогли лише звести коробоку нової адмінбудлівлі, яка перетворилась на довгобуд. Тепер на підрядника відкрили кримінальне провадження.

У жовтні 2018 за процедурою відкритих торгів обралиь нового підряника. Новий проект вже оплачує держбюджет.

10 одиниць техніки та майже 100 робітників працює на будівництві нині. 80 млн. коштуватиме новеньке КПП державі. Митники кажуть: накопичити кошти на покращення інфраструктури змогли завдяки перевиконанню Закарпатською митницею планових надходжень.

Tелеканалу Сіріус


2019.01.16. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »