Tisza News


Пенсійники Закарпаття зібрали минулоріч більше 4,2 мільйона гривень додаткових коштів


15-02-2019. Напередодні, 14 лютого, в Ужгороді відбулося засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Учасники засідання розглянули підсумки роботи органів Пенсійного фонду України Закарпатської області за 2018 рік щодо виконання бюджету, реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та визначили пріоритети діяльності органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області на 2019 рік. Проаналізовано роботу управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області у 2018 році та стан організації правової роботи в органах Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Розглянуто проект бюджету головного управління Фонду в області на 2019 рік.

Як інформувала голова колегії, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек, забезпечено своєчасну і в повному обсязі виплату пенсій та грошової допомоги 273,6 тисячі пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати становив 6842,8 млн. гривень.

– Протягом минулого року до бюджету Фонду області з усіх джерел фінансування надійшло 6 мільярдів 955,3 мільйона гривень, з яких власних надходжень зібрано 30,2 мільйона гривень, – зазначила Анастасія Пентек. – Планові показники по надходженню коштів, адміністрування яких здійснюється Фондом, за 2018 рік виконано на 115,8 відсотка, зібрано 30,2 мільйона гривень, що на 16 відсотків більше, ніж у 2017 році. Завдяки перевиконанню в бюджет Фонду додатково надійшло понад 4,2 мільйона гривень.

Порівняно з минулим роком на 741,1 мільйона гривень, або на 28,5 відсотка, зросли і надходження частини єдиного соціального внеску на загальнодержавне пенсійне страхування.

Разом з тим, залишається значною загальна сума заборгованості до Пенсійного фонду: на 1 січня 2019 вона становить 57,6 мільйона гривень. В рахунок погашення заборгованості до Пенсійного фонду протягом 2018 року надійшло 3,3 мільйона гривень.

– Робота по залученню всіх резервів для наповнення бюджету Фонду здійснюється у співпраці з головним управлінням Державної фіскальної служби України в Закарпатській області. Серед конкретних підсумків цієї роботи – з початку року в рахунок погашення боргу по єдиному соціальному внеску надійшло 42,2 мільйона гривень, в тому числі за грудень погашено 11,9 мільйона, – зазначила Анастасія Пентек.

В області проводиться активна робота щодо легалізації трудових відносин. Як результат, протягом 2018 року органами ДФС легалізовано 613 неоформлених найманих працівників, внаслідок чого до бюджету Пенсійного фонду України додатково надійшло 247,1 тисячі гривень. Ще з 3685 особами добровільно укладено трудові договори, додатково надійшло до бюджету Фонду близько 8,9 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

Члени колегії розглянули інші питання діяльності головного і підвідомчих управлінь області. Зі всіх питань порядку денного прийнято конкретні доручення, інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.


2019.02.15. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »