Tisza News


Російські експортери втратили $6,3 мільярдів через економічні санкції - ЗМІ


19-02-2019. Щодо російських товарів за станом на кінець 2018 року 62 країни застосовують 159 обмежувальних заходів.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на дані моніторингу Мінекономрозвитку РФ за 2018 рік.


Сума передбачуваного збитку від запроваджених заходів, за експертною оцінкою, становить $6,3 мільярдів. Лідером за кількістю обмежувальних заходів відносно продукції з РФ є ЄС (25), Україна (22), Індія (16), Білорусія (13), Туреччина (12), США (9), Австралія (6).

Максимальний збиток для російських експортерів припадає на обмеження в ЄС (понад $2,4 мільярди), США (понад $1,1 мільярдів), на Україні ($775 мільйонів), Туреччини ($713 мільйонів).

Найбільше від обмежень втрачає металургійна промисловість РФ - майже $4 мільярди. Втрати сільськогосподарської промисловості оцінюються в $1,1 мільярдів, хімічної - $641 мільйон, автомобільній - у $306 мільйонів.

Як повідомляв Укрінформ, 18 лютого високий представник ЄС Федеріка Могеріні заявила, що Еврсоюз досяг політичної згоди щодо введення нових санкцій проти Росії - так званого "азовського" пакету. За словами Могерини, формальне ухвалення правового документа буде завершено протягом наступних днів.

Заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв нагадав, що перший пакет санкцій ЄС проти Росії стосувався анексії Криму, другий - агресії на Донбасі, і третій "азовський" - агресії в Керченській протоці і на Азові.

Президент Петро Порошенко висловив Президенту Європейської Ради Дональду Туску подяку за ухвалення політичного рішення про введення "азовського" пакету санкцій ЄС проти Росії.


2019.02.19. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »