Tisza News


Відомий скульптор Закарпаття презентував картини при угорському консульстві


12-03-2019. За сприяння консульства Угорщини в м. Берегові відкрито виставку живопису відомого закарпатського митця, автора пам’ятника Щасливому Сажотрусу та Кирилу і Мефодію в Мукачеві, Івана Бровді.


Персональну виставку творів живопису у залі Гулачі в Берегові відкрив керівник угорського консульства Матяш Сіладі, зазначивши, що картини Івана Бровді відображають те унікальне поєднання, побут, колоритністьта співжиття різних людей, яким славиться Закарпаття.

Іван Бровді подякував консульству за можливість презентувати свої твори живопису та зазначив, що вже вивчає угорську мову.

Сам Іван Бровді народився на Виноградівщині в с. Онок в 1939 р. Закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва. Найбільших успіхів досяг у декоративно-монументальній скульптурі та станковому живописі. Учасник виставок в Угорщині, Словаччині,Румунії, Австрії, Польщі, Росії.

Має звання заслуженого та народного художника України, Лауреат премії ім. А.Ерделі та Й.Бокшая. Дружина — українська художниця Лариса Бровді.

Mukachevo.net

2019.03.12. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »