Tisza News


У Києві пройшли Дні угорської культури (ФОТО)


26-10-2017. Починаючи з четверга, 22 жовтня 2015 року, в столиці України пройшов ряд заходів в рамках Днів угорської культури.

Організатором святкувань виступил Київське Товариство угорської культури, зосібна Дюла Петнегазі та Віра Марченко.


Того дня на Контрактовій площі столиці відбувся урочистий мітинг з нагоди 204-ї річниці з дня народження Ференца Ліста та покладання квітів до меморіальної дошки композитору. Потім у великій залі Національної філармонії відбувся фортепіанний концерт за участі Йожефа Балога (Будапешт).

У п’ятницю, 23 жовтня, на вулиці Паркова Дорога мав місце урочистий мітинг з находи річниці Угорської революції 1956 року. В його рамках відбулося повторне відкриття та посвячення «Пам’ятного знаку проходженню угорських племен». Зі святковою промовою виступив Надзвичайний і повноважний посол Угорщини в Україні Ерне Кешкень. Відбулося покладання вінків та квітів до важливого для угорців україни символа.Цього дня учасники святкувань взяли участь у святковому богослужінні, яке здійснив реформатський душпастир Вінце Почаї.

Народними танцями та піснями гостей розважив танцювальний ансамбль RITMUS з села Есень Ужгородського району Закарпатської області. Після чого відбулася дружня вечеря у приміщенні «Водолікувальниці» на вулиці Попудренка.Дні угорської культури в Києві відбулися за підтримки посольства Угорщини в Україні.

У заходах взяли участь представники ГО "КЛУБ Закарпатської культури у м.Києві" Микола Бідзіля та Іван Магей, а також інші київські закарпатці.Іван Магей, ГО "КЛУБ Закарпатської культури у м.Києві", для Закарпаття онлайн. Фото: Віктор Вакарюк

http://zakarpattya.net.ua

2017.10.26. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »