Tisza News


Усі подробиці затримання в Києві 2-х мукачівців з 6 кг вибухівки та детонаторами (ФОТО, ВІДЕО)


13-11-2017. У чоловіків був незвичайний телефон з нульовим імай-кодом, аби унеможливити прослуховування.

Їх затримали в неділю ввечері, 12 листопада, близько 17:00 на парковці ТЦ "Аркадія", що у Дарницькому районі Києва. Правоохоронці вирішили перевірити авто Volkswagen Passat на закарпатській реєстрації через підозрілу поведінку 2-х чоловіків, які в ньому перебували. У багажнику авто виявили рюкзак з близько 6 кг вибухівки типу пластид і 15 детонаторами для негайного застосування.

— Машина "Фольксваген Пассат" із Закарпатської області. Затримані — жителі Мукачева, громадяни України. Племінник приїхав на машині свого дядька. Для зв'язку у нього - телефон з нульовим май-кодом, тобто не звичайний апарат, а перероблений фахівцями для того, щоб його НЕ пеленгували в радіоефірі. Цікаво буде подивитися на них в суді, — повідомив про деталі головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, зауваживши, що автівка має держномер АО 0888 ОТ. — Єдине, що точно сказали на цей час - що хтось попросив їх нібито привезти ці предмети і комусь передати. Машина оформлена на дядю затриманого.

Нагадаємо, сьогодні близько 17:00 години у Києві співробітники поліції затримали підозрілих осіб в авто з номерами Закарпатської області.

У багажнику авто, виявився спортивний рюкзак в якому знаходилося близько 6 кг вибухівки типу пластид і 15 детонаторів підготовлених до негайного використання.

Обидва громадянина затримано в порядку статті 208 КПК. У затриманих при собі не виявилося ні документів, ні засобів зв'язку.

Згодом ТСН повідомила з посиланням на працівника поліції, що за словами затриманих, вони думали, що перевозять дорогі запчастини для авто, і їх їм дав випадковий хлопець, з яким вони познайомилися на дискотеці в Мукачеві.

Мukachevo.net

http://www.mukachevo.net


2017.11.13. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »