Tisza News


ООН розгляне оновлену резолюцію щодо Криму


14-11-2017. У резолюції акцентовано увагу на порушеннях прав людини в Криму.

У Нью-Йорку у вівторок, 14 листопада, розглянуть оновлену резолюцію Генасамблеї ООН з прав людини в анексованому Криму. Розгляд резолюції запланований на 17:00, передає Радіо Свобода.


На засідання прибули члени Меджлісу кримськотатарського народу, українські дипломати і правозахисники, які увійшли до складу української делегації.

"У резолюції йдеться про грубі порушення прав людини на окупованій території. Цього разу вона достатньо різка, там речі названі своїми іменами. Очікується, що в нас буде менше голосів, але для нас головне, щоб документ пройшов. Я думаю, документ усе ж пройде, там поміж співавторів близько 30 держав", - сказав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Україна внесла до секретаріату Третього комітету Генасамблеї ООН у жовтні оновлену резолюцію з прав людини в Криму. У новому документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи наказу Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу і забезпечити навчання українською і кримськотатарською мовами.

Раніше Human Rights Watch заявляв, що в анексованому Криму окупаційна влада посилила переслідування кримських татар з наміром придушити інакомислення на півострові.

Корреспондент.net

Фото: gettyimages.com

https://ua.korrespondent.net

2017.11.14. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »