Tisza News


Україна відкриє десять візових центрів за кордоном


12-01-2018. Відомства розпочнуть свою роботу уже в понеділок, 15 січня.

З понеділка, 15 січня, розпочнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном, які надаватимуть послуги іноземцям при оформленні віз для в'їзду в Україну. Про це повідомив Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.


"Реалізація цього новітнього для України проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям МЗС та світового лідера у цій галузі компанії "VF Worldwide Holdings Ltd." з метою підвищення рівня консульського обслуговування відвідувачів нашої держави", - зазначили у відомстві.

Візові центри відкриваються в Анголі (м.Луанда), Єгипті (м.Каїр), Індії (м.Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м.Бейрут), Марокко (м.Рабат), Нігерії (м.Абуджа), Тунісі (м.Туніс) та "функціонуватимуть у тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України у цих державах".

Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг, як от виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур'єрські послуги, СМС-інформування.

У МЗС зазначили, що на центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України.

Зазначимо, що Україна в 2018 році введе електронну візову систему для в'їзду іноземців.

За матеріалами: DT.UA

https://dt.ua

2018.01.12. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »