Tisza News


Гройсман зустрівся з главою місії МВФ ван Руденом


12-02-2018. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів зустріч із главою місії Міжнародного валютного фонду Роном ван Руденом.

Про це сказано в повідомленні прес-служби уряду, передають Українські Новини.

"Сьогодні, 12 лютого, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з керівником місії Роном ван Руденом", - сказано в ньому.

Зазначається, що мета роботи місії в Україні - обговорення практичних питань, пов'язаних із продовженням роботи програми розширеного фінансування (EFF).

Проте Кабмін оприлюднив фото із зустрічі, на якій були присутні також в.о. голови НБУ Яків Смолій, міністр фінансів Олександр Данилюк, перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, заступник міністра Юрій Буца, заступник виконавчого директора від України у МВФ Владислав Рашкован і низка інших чиновників.

Мета роботи місії в Україні - обговорення практичних вопросов. Фото: kmu.gov.ua

Також у зустрічі брали участь перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів і віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.

Раніше візит Рона ван Рудена в Україну не обговорювався, тому що очікувався приїзд експертів фонду, а ван Руден є головою місії МВФ.

Як повідомляли Українські Новини, у понеділок експерти Міжнародного валютного фонду прибули до України для проведення технічних обговорень з владою.

В представництві МВФ в Україні Українським Новинам підтвердили початок роботи в Києві команди у складі кількох експертів фонду.

Експерти МВФ будуть перебувати в Україні в період з 12 по 16 лютого.

Фото: kmu.gov.ua

https://ukranews.com

2018.02.12. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »