Tisza News


В Україні на дорогах гинуть щороку 3,5 тис. людей


КИЇВ. 10 квітня. УНН. В Україні щороку гинуть не менше 3,5 тис. людей, а травмуються близько 35 тис. осіб. Тому Координаційна рада з питань безпеки руху має напрацювати держпрограму підвищення безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Координаційної ради з питань безпеки руху, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби уряду.

“Ми створили Координаційну раду з питань безпеки руху. Її завдання — напрацювати державну програму підвищення безпеки дорожнього руху. І показники тут єдині — зменшення кількості ДТП та травмованості. Ми направляємо 47 млрд грн на дороги, вводимо нові стандарти, ми змінили державні будівельні норми. Реалізується програма „500-500-1000“ — там є і рух по колу, і острівці безпеки. Це дозволяє зменшити негативні явища. Майже 2,6 млрд направимо виключно на (питання) безпеки. Цього року українці мають відчути, що дороги стали безпечнішими”, — наголосив він.

Глава уряду навів статистику, за якою щороку в Україні на дорогах гинуть не менше 3,5 тис. людей, травмуються — близько 35 тис. При цьому зберігається тенденція, коли поліпшення якості дорожнього полотна призводить до погіршення дисципліни водіїв та перевізників — передусім, в сегменті швидкісного режиму і перевантаження транспорту.

За пропозицією Прем’єра, додаткові урядові рішення з означених питань будуть напрацьовані вже найближчими тижнями і ухвалені під час одного з найближчих засідань уряду.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що за 3-5 років в Україні будуть відновлені дороги.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua

2018.04.10. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »