Tisza News


На оздоровлення дітей на Закарпатті передбачено понад 33 млн гривень


08-05-2018. На оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в обласному та місцевих бюджетах Закарпаття передбачено понад 33 мільйона гривень.

Це майже наполовину більше фактичних видатків на оздоровлення у 2017 році. Крім того, місцеві органи виконавчої влади додатково планують залучити близько 8,5 мільйонів гривень позабюджетних коштів. За ці кошти в області планують оздоровити 9300 дітей пільгових категорій – дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, талановитих та обдарованих, дітей учасників бойових дій.

Такі цифри озвучено сьогодні (8.05) під час засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення та відпочинку дітей, яке відбулося в Закарпатській ОДА.

Зазначалось, що за результатами відкритих торгів департаментом соціального захисту населення ОДА придбано 720 путівок до закладів оздоровлення та відпочинку (580 путівок на відпочинок та 140 – на оздоровлення) на загальну суму 4 мільйона 250 тисяч гривень.

На території області цього року діятиме 153 дитячих закладів для оздоровлення та відпочинку: 20 позаміських, 125 з денним перебуванням, а також 5 наметових містечок та 3 заклади санаторного типу.

За підсумками трьох оздоровчо-тематичних змін до дитячого центру «Молода гвардія» відправили 130 дітей з області, 147-ро відпочили в «Артеку».

Продовжується робота по формуванню банку даних дітей пільгових категорій, які бажають оздоровитися у поточному році, а також по залученню бюджетних коштів для того, щоб оздоровити не менш як 50 відсотків від загальної кількості дітей пільгових категорій, яких області понад 70 тисяч, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Фото: Виноградів NEWS

http://zaholovok.com.ua

2018.05.08. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »