Tisza News


ДМС Закарпаття звинувачує у нічних чергах за паспортами місцеву владу


27-01-2016. Ужгородці ще з ночі займають чергу в міграційній службі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета.

"Товариш який в Ужгороді хоче зробити закордонний паспорт прийшов під міграційну службу о 6 ранку і був 7 в черзі, особа що була перша, прийшла о 2 ночі (бо вчора прийшов о 7 то не встиг за цілий день). Це все, що я хотів сказати про сервіс способи і швидкість роботи цієї установи!" – повідомив Андрій Шекета.
В Головному управлінні Державної міграційної служби пояснили, що всі черги викликані великим попитом на закордонні паспорти.
«Це все пов’язано з бажанням людей отримати закордонний паспорт. На жаль ми констатуємо – черги є, і люди іноді приходять аж вночі, щоб зайняти чергу. Ми не можемо людям заборонити займати чергу вночі. Наші працівники працюють без перестанку, навіть технічну перерву не роблять, лише на обід, – розповіла журналісту GalagovTV речниця ДМС в Закарпатській області Ольга Поштак. – В середньому ми приймаємо 40 заяв в день. Це займає близько 20-и хвилин на людину. Ми маємо одну робочу станцію для оформлення людей і одну для дітей. Ми, до речі, зверталися до міської влади з проханням закупити нам техніку для електронної черги».


2016.01.27. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »