Tisza News


Абромавичус назвав умови, за яких залишиться


05-02-2016. Міністр, серед іншого, вимагає звільнення генпрокурора Віктора Шокіна, повідомляють ЗМІ.

Перед засіданням уряду 4 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус назвав умови, за яких міг би повернутися на посаду міністра. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на міністрів.

"Абромавичус сказав, що міг би повернутися, якби змінилися кардинальні речі. Наприклад, щоб звільнили генпрокурора Віктора Шокіна. Ми здивувалися. Де ми, а де Шокін. До чого тут Шокін? Він далі говорить: а чому б прем'єру не подати у відставку? Ми запитали: а хто тоді прем'єр? Він каже: може, Наталя Яресько. Вона в шоці, інші - сміються. Далі він пропонував звільнити голову ДФС Романа Насірова", - зазначив співрозмовник.

"Повний сумбур, як потік свідомості", - переказує зміст один з учасників, додаючи, що мова йшла і про те, щоб Ігор Кононенко склав мандат.

"Найприкріше те, що ми сиділи у вузькому колі і питали в Айвараса: скажи реальні причини, що тобі заважає, чого ти хочеш? Єдине виразне, що ми почули: мені і моїй команді дуже мало платять. Ну і ще - як приклад - втручання АП в його роботу. Мовляв, Данилюк з АП збирає у себе наради щодо Нафтогазу, а це не його компетенція, а Айвараса. Ну дитячий садок, хоч що кажіть. Їй-богу", - додає інший міністр, учасник зустрічі.

Як пише видання, бесіда тривала три години - із четвертої до сьомої вечора.

"Урешті-решт, міністрам набридло вмовляти Абромавичуса. І вони зробити заяву вирішили без нього. Із сьомої до восьмої години вечора в кабінеті Яценюка міністри погодили алгоритм дій: хто за ким виступає і на чому робить акценти в заяві", - йдеться в матеріалі.

Як повідомляє Корреспондент.net, чотири міністри передумали йти у відставку. Так, про відкликання своїх заяв заявили: міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Заява про відставку не відкликав ще один міністр - Айварас Абромавичус. Раніше повідомлялося про те, що він взяв сьогодні вихідний.

Фото: kmu.gov.ua

http://ua.korrespondent.net

2016.02.05.



 Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »