Tisza News


Тіллерсона звільнили з посади держсекретаря США


13-03-2018. Президент США Дональд Трамп попросив державного секретаря Рекса Тіллерсона піти у відставку ще 9 березня. З яких причин прийнято таке рішення, поки невідомо.

Державний секретар Рекс Тіллерсон звільнений зі своєї посади. Про це у вівторок, 13 березня, президент США Дональд Трамп написав на своїй сторінці в соцмережі Тwitter.

Зазначається, що місце Тіллерсона займе директор ЦРУ Майк Помпео.

За словами Трампа, Помпео "фантастично впорається" на новому місці роботи. Він подякував Тіллерсону за службу, а також назвав нового керівника ЦРУ - Джину Хеспел.

Mike Pompeo, Director of the CIA, will become our new Secretary of State. He will do a fantastic job! Thank you to Rex Tillerson for his service! Gina Haspel will become the new Director of the CIA, and the first woman so chosen. Congratulations to all!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 марта 2018 г.

За даними The Washington Post, Трамп попросив Тіллерсона піти у відставку ще в п'ятницю, 9 березня. З яких причин прийнято таке рішення, не повідомляється.

Раніше повідомлялося, що в Білому домі розробили план відставки держсекретаря США Рекса Тіллерсона з подальшою його заміною директором ЦРУ Майком Помпео. Тим часом, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що Рекс Тіллерсон залишається на своїй посаді, незважаючи на повідомлення про його майбутнє звільнення.

Корреспондент.net

Фото: Getty Images

https://ua.korrespondent.net

2018.03.13. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »