Tisza News


У Берегові влаштували рейд на перевізників-таксистів


12-10-2018. Таксистів-нелегалів шукали по всьому району.

Сьогодні, 12 жовтня 2018 року, інспекторами Управління Укртрансбезпека Закарпатська область спільно з інспекторами Управління патрульної поліції Закарпатської області, Управління Державної служби України з питань праці у Закарпатській області провели спільну рейдову перевірку по контролю за дотриманням законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транcпортом у м. Берегове та Берегівському р-ні.

Основна мета: контроль за додержанням вимог законодавства, норм та стандартів на автомобільному транспорті, недопущення надання послуг з перевезення пасажирів автомобільними перевізниками, які не одержали відповідної ліцензії та працюють у «нелегальному режимі», створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, притягнути до відповідальності тих, хто нехтує законом.

Під час рейдової перевірки складено 2 акта про порушення законодавства про автомобільний транспорт та 3 адмінпротокол за ч.1 ст. 164 КУпАП перевезення пасажирів на таксі без отримання ліцензії на право провадження даного виду господарської діяльності, повідомило Управління Укртрансбезпеки Закарпатської області.


2018.10.12. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »