Tisza News


Ми чекаємо Україну на шляху регіонального миру, стабільності, безпеки, розвитку та добробуту – голова Угорського парламенту


09-02-2019. Ласло Кевер заявив це у Берегові в п’ятницю на прем’єрі вистави Закарпатського угорського драматичного театру “Часове переплетіння”, яку в якості почесного гостя відвідав разом із дружиною.

На думку політика, спільний досвід центрально-європейських країн ХХ століття свідчить про те, що це реальне надбання даної спільноти, де поряд з державоутворюючою більшістю мирно співіснують представники національних меншин. На цьому досвіді базуються нинішні міжнародні політичні відносини Угорщини з Австрією, Сербією, Хорватією, Словенією, в даному напрямку слідують із Словаччиною, однозначно погоджуються з таким курсом Польщі і сподіваються, що до нього приєднається Румунія.

“На шляху регіонального миру, стабільності, безпеки та добробуту чекаємо й Україну,- зазначив голова Державних Зборів Угорщини.- Віримо в те і зробимо все для того, щоб українські політики усвідомили: шматування національної ідентичності веде лише до напруженості, занепаду та бідності.”

https://goloskarpat.info

2019.02.09. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »