Tisza News


СКАСУВАННЯ ПОДАТКІВ ТА ПІЛЬГОВІ КРЕДИТИ: В УГОРЩИНІ ПЛАНУЮТЬ ЗБІЛЬШИТИ СУБСИДІЇ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ


13-02-2019. Таким чином уряд хоче припинити скорочення угорського населення.

Угорський уряд планує скасувати податок на доходи для жінок, які виховують щонайменше чотирьох дітей, та надати їм пільгові кредити.

Про це у своєму зверненні до нації заявив прем’єр-міністр країни Віктор Орбан, передає Metro.

Крім цього, Угорщина планує надати субсидії у розмірі 2,5 мільйона форинтів (8800 доларів) на придбання семимісного автомобіля для сімей, які мають більше трьох дітей, а також пільгові кредити на суму до 10 мільйонів форинтів (35 509 доларів) для жінок до 40 років, які вперше виходять заміж.

Таким чином угорський уряд виступає проти мігрантської політики ЄС та планує припинити скорочення населення Угорщини.

"Ми повинні розуміти, що європейські народи опинилися на історичному перехресті. Ті, хто ухвалює рішення на користь імміграції та мігрантів, незалежно від того, чому вони це роблять, фактично створюють країну зі змішаним населенням", - заявив Орбан.

Після звернення угорського прем’єра кілька сотень прихильників опозиційних партій Угорщини провели антиурядові протести.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2018 року в Угорщині спалахнули масові протести через ухвалення урядом так званого рабського закону. Згідно із законом, роботодавці гарантовано можуть призначати понаднормові 250 годин на рік кожному працівнику. Водночас, можливе подальше збільшення понаднормової роботи за згодою працівника. Уряд стверджує, що зміни принесуть користь тим, хто хоче заробити більше грошей, працюючи більше годин. Але профспілки вважають, що роботодавці можуть використовувати низькі зарплати та інші методи тиску на працівників, примушуючи їх погоджуватися більше працювати.

https://tsn.ua

2019.02.13. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »