Tisza News


Корупція на Закарпатті: протягом двох місяців 2019 року понад 100 осіб викрито у корупції


14-03-2019. Управління захисту економіки в Закарпатській області звітує.

Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України на постійній основі здійснюють моніторинг щодо дотримання уповноваженими суб’єктами законодавства у сфері запобігання корупції.

Упродовж січня-лютого було складено понад 100 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією:

• обласна та районні державні адміністрації – 19 протоколів,

• юридичні особи публічного права – 6,

• правоохоронні органи – 26,

• судова гілка влади – 2,

• обласна, міські та районні ради – 19,

• сільське самоврядування – 10,

• та інші.

Як свідчить аналіз зібраних матеріалів, основними порушеннями антикорупційного законодавства є невчасно подані декларації про майно та доходи, не внесення змін у майновий стан. Тобто, найчастіше посадовці порушували вимоги фінансового контролю.
Саме за порушення цієї норми у січні-лютому було складено 83 адміністративні протоколи.

Відповідальність за дане правопорушення передбачена ч.ч. 1, 2 ст. 172-6 кодексу України про адміністративні правопорушення.

На друговому місце серед порушених норм – запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП). 14 протоколів складено за порушення цієї норми.

Окрім того, деякі посадові особи знехтували нормами Закону стосовно обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності (ч.1 ст. 172-4 КУпАП). 2 протоколи складено за порушення цієї норми.

Всі зазначені протоколи направлені до суду. Чекаємо справедливого рішення.


2019.03.14. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »