Tisza News


МДУ обирає нового ректора. Оголошено конкурс


2019-03-17. Відповідне повідомлення про зайняття посади ректора Мукачівського державного університету з'явилось на сайті Міністерства освіти і науки України.

Згідно повідомлення у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Наразі, ректором Мукачівського державного університету є доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Тетяна Щербан.

На подачу заяв у кандидатів є 2 місяці з дня опублікування оголошення.

Всі, хто бажає взяти участь у конкурсі повинен подати пакет документів, з списком яких можна ознайомитись за цим посиланням.

Мукачівський державний університет (МДУ) – сучасний вищий навчальний заклад європейського спрямування, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями.
Підготовку фахівців здійснюють 17 кафедр, 13 з яких є випусковими. На них працює 248 осіб професорсько-викладацького складу, серед яких 21 доктор наук, та 106 кандидатів наук. Відкрито аспірантуру з економіки та педагогіки.

Mukachevo.net

2019.03.17. Останні у рубриці »

 Схожі »

 Останні »